25/05/2009

Wszyscy noszą cielistości, czyli główny trend na lato 09Lato sprzyja tym z nas, które lubią kolory 'nudne' - beże, jasne odcienie różu, morelowy, brzoskwiniowy, kremowy - słowem wszelkie, nomen-omen, nudes (cieliste). To najważniejszy kolorystycznie trend sezonu wiosna - lato 09. W takim kolorze pojawiła się na festiwalu w Cannes Angelina Jolie, a wiele innych gwiazd także wybiera kreacje w podobnych odcieniach. Są to kolory delikatne i kobiece, w których świetnie wyglądają brunetki jak Penelope Cruz, ale osobom o subtelnej urodzie radziłabym dobranie dodatków w ostrzejszych kolorach, i śmielsze podkreślenie makijażem ust lub oczu.
Jeśli ktoś nie lubi takich kolorów, modne są także różne niebieskości - kobalt, modry, electric blue (dosł. elektryczny błękit, czyli intensywnie niebieski).
Ponadto, o czym już wspominałam, modne są wzory: groszki, kwiaty, łączki, także szerokie pasy, czerń z bielą.
Wciąż sporo jest intensywnych kolorów z poprzednich sezonów: fioletów, czerwieni i zieleni, trochę żółci (ten kolor pasuje tak niewielu kobietom, że produkuje się bardzo niewiele żółtych ciuchów). Zarówno w rozbielonym różu, jak i soczystej czerwieni będziemy wyglądać modnie, dla każdego znajdzie się coś miłego. I kto powiedział, że moda to tyranka?

No comments:

Post a Comment

Kłaniam się!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails