13/05/2010

Off to the Big Smoke!

Wygrałam kolejny konkurs (napiszę wkrótce więcej o wygranych, w nowym cyklu na temat oszczędzania) - tym razem organizowany przez fundację prowadzącą cztery portale kulturalne - dla osób mieszkających tutaj i interesujących się szeroko pojętą kulturą to obowiązkowe zakładki: Culture 24, Show Me, Untold London oraz poświęcona kulturalnym ikonom Icons. Wygrana to zaproszenie dla 6 osób, w ramach międzynarodowej akcji Museums at Night (muzea są otwierane dla zwiedzających w nocy), do archiwów jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych wydawnictw brytyjskich: Faber and Faber. Jutro wieczorem obejrzymy archiwa (normalnie zamknięte dla publiczności) i posłuchamy poezji w wykonaniu znanego pisarza i poety  Joe Dunthorne.
Podobno zgłosiły się setki chętnych - byłam zdziwiona, bo trzeba samemu zapłacić za dojazd, i nie jest to nagroda materialna. Tym bardziej cieszę się, że zostałam wylosowana.

7 comments:

 1. Ale suuuuper!:)
  Zazdroszczę;)

  ReplyDelete
 2. Aniu, gratuluję i życzę pięknego wieczoru jutro!
  dziś zresztą też :)

  ReplyDelete
 3. Taka nagroda to dla mnie REWELACJA. Gdybym była bliżej, to spytałabym się Ciebie, czy nie znalazłabyś dla mnie tycio miejsca w swojej torebce.

  ReplyDelete
 4. Dziękuję bardzo i obiecuję zdać relację!

  ReplyDelete
 5. Gratuluję i czekam z niecierpliwością na relację. :)

  ReplyDelete
 6. Gratuluje i zazdroszcze nagrody!

  ReplyDelete

Kłaniam się!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails