03/03/2010

Dzień Czerwonej Szminki - akcja blogowa!

Chciałabym Was serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w Dniu Czerwonej Szminki. Rozmawiałyśmy sobie z Patrycją z blogu Trufla o tym, jak pięknie można wyglądać w odpowiednio dobranej, i tak modnej obecnie, czerwieni, i zaświtał nam (bardziej jej, po prawdzie) pomysł na zorganizowanie takiego dnia. W polskiej blogosferze wciąż odbywają się akcje kulinarne, które dają szansę wykazać się umiejętnościami blogującym kuchmistrzom i kuchmistrzyniom,  ale dlaczego by nie celebrować także kobiecej urody? Większość z nas lubi i czekoladę, i pomadki, mamy zatem nadzieję, że podzielicie nasz entuzjazm dla czerwieni.
Zasady są proste: prosimy o przysyłanie zdjęć Was z ustami pomalowanymi ulubioną czerwoną szminką, na email Patrycji  (dostępny na jej blogu) lub mój (w profilu).
Zdjęcie może być tylko ust, twarzy, fragmentu twarzy lub portret. W temacie maila proszę wpisać: imię (lub nick), nazwę lub numer szminki oraz jej markę (opcjonalnie) - (np. Ania, Really Red/Revlon lub Ania, Really Red).
Termin nadsyłania zdjęć: 20 marca. 
Cel: jeśli uda nam się zebrać co najmniej kilka zdjęć, powstanie niepowtarzalne, artystyczne zdjęcie zbiorowe. Poza tym to okazja, by się w domu pobawić w stylistkę i poekperymentować z zawartością kosmetyczki.
Disclaimer: wiemy, że panowie mogą narzekać na dyskryminację, ale jeśli są wśród Was tak odważni, jak Marc Jacobs, to zapraszamy.
Zdjęcie by Patrycja.


My fellow blogger Patrycja and I would like to cordially invite you to participate in our Red Lipstick Day. All you have to do is to send us a picture of yourself wearing your favourite red lipstick, either full face or mouth area only. Please, email either Patrycja or myself, stating your name and/or nickname as well as the shade and brand of your lipstick (brand is optional) in the subject line.
The pictures we receive will be used to create an artistic photographic collage.
We are hoping that it will be a fun way of celebrating feminity and the transformative power of make up. 


Deadline: March 20th.
No spam or inappropriate content, please.

5 comments:

 1. A zaraz idę po szminkę jakąś! :)

  ReplyDelete
 2. Dragonfly,
  Powiem Ci coś i może w to nie uwierzysz. Ale bardzo czekałam na te słowa:) Bo masz taką dziewczęcą urodę, taką delikatną jak płatek, a ta czerwień w kontraście, och. No to czekamy:)

  ReplyDelete
 3. Aniu,
  podejrzewam, ze wiesz , ze juz sie dolaczylem hehehe

  ReplyDelete
 4. Tak, wiem, i biję brawo!:-)

  ReplyDelete

Kłaniam się!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails